Przedmiotem zamówienia było wykonanie kompletnego układu sterowania dla maszyny do produkcji "łapki spręzystej" do zastosowania w układach szynowych. Maszyna została zaprojektowana w INOP-Poznań. Całość prac obejmowała projekt sterowania, okablowanie i uruchomienie całości.

piec tunelowy

   Układy sterowania i oprogramowanie pieców tunelowych i komorowych dlla przemysłu ceramicznego oraz metalowego Nasze oprogramowanie obejmuje zarówno piece tunelowe jak i zamknięte komory grzejne. Producentem pieców, z którym ściśle współpracujemy jest firma Elektroterm. www.elektroterm.pl

to jest obrazek

   Układ sterowania dla symulatora stawu kolanowego i biodrowego. Projekt mechaniczny został opracowany w Instytucie Obróbki Plastycznej w Poznaniu. Dane będące wynikiem symulacji są w całości archiwizowane w celu ich dalszej analizy i obróbki.

 

to jest obrazek

  System sterowania sekwencyjnego 6 silosami do napełniania worków typu BIG-BAG mieszanką ziołową.  Układ jest sprzężony z wagami, które po odmierzeniu zadanej ilości. przełączają zasyp na kolejny silos. Po napełnieniu worka drukowana jest automatycznie etykieta wyrobu.